Minik Levent – Uyanış (Her Salı Nat Geo Wild’da)

Taksim’in aşağı kesimlerinde,Cihangir’in ara sokakları tehlikelerle dolu. Cihangir’in sakinleri, Taksim Meydan’ına bu kadar yakın oldukları halde farklı bir hayat tarzı yaşıyor olmanın tedirginliğini içlerinde hissediyorlar.

İşte Cihangir sakinlerinden biri, Minik Levent, Taksim Meydanı’ından aşağı, yuvasına doğru yürürken tedirgin bir şekilde sağa sola bakıyor. Kaldırımlar dar, hatta bazı noktalarda yol ile kesiştiği ya da arabalar park ettiği için dikkat kesilmiş. Görüş mesafesi hem miyop hem astigmat olduğu için türüne göre daha kısa. Özellikle gün batımı saatlerinde şehir ışıklarından rahatsız oluyor ve sersemleşiyor.

İşte şimdi minik Levent para çekmek için ATM’nin önünde duruyor. Tipik bir ay başı hareketi. O bunu genellikle her ayın ilk 10 günü yapabiliyor. Sonra türünün diğer örnekleri gibi o da harcamalarında kredi kartı kullanıyor.

Taksim sadece insan ırkının en vahşi türlerini bünyesinde barındırmıyor. Aynı zamanda Suriye’den gelen göçmenler ve evsizler içinde uçsuz bucaksız bir doğal yaşam alanı sağlıyor. Suriyeli evsizlerden biri sessizce Minik Levent’in arkasından yaklaşıyor ve bozuk para istiyor.

Minik Levent’in çok gelişmiş bir sinir sistemi var. Eti çok sert ve tüylerle kaplı. Arkasından yaklaşan tehlikeyi farkeden Levent’in ense tüyleri kabarıyor. Bu beklenmedik karşılaşma Sıraselviler Caddesi sakinlerinin huzurunu bozabilir.

Bu sefer Suriyeli evsiz şanslı gününde, havanın soğuk olması Suriyelinin işine yarıyor. Suriyeli, Minik Levent’in dilinin zehrinin tadına bakmadan uzaklaşıyor. Levent sadece “çekil beee” demekle yetiniyor. Bu aslında hiç te ona yakışmayacak sakinlikte bir davranış biçimi.

Suriyeli: “Minik Levent’i Cihangir’de uzaktan bir kaç kez görmüştüm ama bu kadar yakında ilk defa 6 Ocak akşamı karşıma çıktı. Yaklaşık 178 boylarında bir erkek. Sanırım 70 kilo kadardı. Bozuk para var mı diye sordugumda arkasını döndü. Tam karşımda duruyordu ve aman tanrım bu şey devasa dedim. İri iki göz ve simsiyah saçları vardı. Köpek dişlerinden biri oldukça keskin ve diğerine göre daha belirgindi. Çekil be diye bağırdıgında çok tiz bir ses çıkardı ve ağzını adeta bir orkinosu çiğnemeden yutabilecek büyüklükte açmıştı. O kadar küçük bir ağızın bu kadar açılabileceğini hiç düşünmezdim.”

Genelde saldırgan olan Minik Levent soğuk havalarda kolayca hastalandığı için ekstra dikkatli. Günde 18 öğün ağrı kesici ve ateş düşürücü içebiliyor ama bu böbreklerini ve karaciğerlerini olumsuz etkiliyor. İlaçları filtre kahve ile tüketmeyi seven Levent’in mesanesi’de diğer insanlara göre daha küçük.

İşte Minik levent’in çişi geldi bile. Çişi geldiğinde hep adımlarını hızlandırıyor. Şimdi bir an önce eve gitmeli ve tuvalete girmeli.

Yol üstünde marketin önünde duraklıyor. Bu hiç te iyi olmadı. Şimdi Minik Levent için karar zamanı. Belli ki kan şekeri düştü, tüm bunlara çişinin de olması eklenince Levent seçim yapmakta zorlanıyor. Bu gibi durumlarda genellikle abur cubura saldırıyor.

Market Sahibi: “Levent saate 12 km hızla markete girip cips reyonuna doğru koşmaya başladı. Onu dışarıda gördüğümde tedirgin oldum, her zamankinden farklı bir durum vardı. Kararsızdı ve boş gözlerle bakıyordu. Kepenkleri kapatmama fırsat kalmadan içeri girmişti bile. Cihangir’in orta kısmında yaşayan istisnai bir türle karşı karşıyaydım. Korkuyordum, hem de çok korkuyordum. Bu vahşi tür saldırdıgında çok kötü sonuçlara neden olabiliyordu.”

Minik Levent sonunda yuvasına giriyor ve marketten aldığı abur cuburları iştahla yiyiyor. Tombi şeklindeki ağzı cips yemeye çok müsait ve geniş gıdısındaki kesede aynı anda 10 cipsi tutarak uzun süre yemek yemeden yaşamasını sağlayabiliyor. Levent’in yaşıtlarına göre tükettiği abur cubur miktarı azımsanamayacak rakamlara ulaşıyor. Karınını doyurduktan sonra kanepeye uzanıp pişmanlık duyarak göbeğini okşuyor.

Kıyıdan 350 metre içerde Minik Levent ısınmaya çalışıyor. Eve girdikten sonra genellikle 45 dakika kadar uyumayı seviyor.

Uyandıktan sonra kendine gelmek isteyen Minik Levent duşun suyunu açıyor. Sıcak ve soğuk suyu aynı anda açıp çok güçlü iki akıntının kesiştiği noktada kendini yavaşça suya bırakıyor. Uzun süre suyun içinde neşeyle oynuyor. Ön ayaklarıyla hız kazanıp arka ayaklarını da dümen gibi kullanan Minik Levent gerçek bir deniz memelisi.

Şimdi Levent için çiftleşme zamanı…duştan sonra keyfi yerine geliyor.

Doğal hayatta seks ucuz değil ve saldırılara karşı sizi savunmasız bırakabilir.

İşte partneri yaklaşıyor. Minik Levent partnerine kendini beğendirmek için ekileyici kürkünü kabartıyor. Görsel beden dilleri cinsel uyanışlarını yansıtıyor. Cihangir havzası, bitmek tükenmek bilmeyen bir cinsel hazza ev sahipliği yapıyor. Bu olağanüstü cinsel istek Minik Levent’in heybetli fiziksel görüntüsüyle de doğru orantılı. Ama Minik Levent biraz stresli, yuvasının duvarları ince ve ses geçirgen. İşini sessizce yampalı ve partnerini gizlice yuvadan dısarı çıkartmalı. Kokuyla belirgin bir şekilde işaretlenmiş sınırlar çok net.

Minik Levent işi çok uzatmıyor. Bir sonraki gün için enerji depolaması lazım. Kalorifer peteklerinini yanına cenin pozisyonunda kıvrılıyor ve minik ağzını açıp son kalan abur cuburlarıda miğdesine indirdikten sonra derin bir uykuya dalıyor.

Uyanıkkenki saldırganlığından eser yok, adeta bir bebek gibi uyuyor. Acaba onu yarın ne gibi maceralar bekliyor.

Minik Levent Uyanış, Her Salı Net Geo Wild’da

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WordPress.com ile Oluşturulan Web Sitesi.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: