Yeni Erkek için Sesu Tüy Dökücü Krem İle Koltuk Altı Derdine Son

Evet son…Bu yeni ürünü sadece bir defa kullandım ve koltuk altı derdime son verdim. Artık koltukaltı derdim yok…Çünkü koltuk altım yok. Yandı

Biraz kıl tüy konuşalım madem bu akşam…Genelde belden yukarı çok çıkamazdım ama bu sefer su koltuk altı seviyemde…gelin gelin burası çok sığ.

Koltuk altımda malzemeden kaçılmış arkadaş…Yaş ilerledikçe insan vucudunu daha iyi tanıyor, ağız küçük…burun küçük…mesane küçük derken koltuk altına tek kat boya atmışlar şimdide bunu farkettik. Jilet girmemiş ormanlar için çözüm tüy dökücü krem dedik. Çünkü jilet, jilet gibi kesiyor işlem yarıda kalıyordu. O tek kat boya kalkıyor, tavan hemen kabarıyordu.

Ah ben o jilete kurban olayım…O jileti keskin sırtından öpeyim.

Kendimden son derece emin Sesu Erkek için yeni tüy dökücü kremimle salına salına banyoda orama burama yama yaparken henüz daha saniyeler geçmişken bir acı ile irkildim…Sol koltuk altım alev almıştı. Yani bence tam olarak alev alsa da o kadar canım yanardı…Can havliyle belime sardığım havluyu çıkarıp sol koltuk altımı söndürürken sağ koltuk altım için ise artık çok geçti. Koltuk altım Neşe’nin kepek sorunundan çok daha ciddi bir problemle karşı karşıyaydı. Hem yanmış hem de bu kadar acıya tüylerim dökülmemiş, onlarda yanmış çipil çipil sivri sivri sert sert orada duruyorlardı. Acıdan napacağımı bilemiyerek belimdeki havlu koltuk altımda evin içinde çırıl çıplak koştururken bir yandan karşı pencerede Melike’nin annesi ile karşılaşma korkusu yaşıyor bir yandan da evde bepanten krem var mı diye acıdan sonra çalışmaya devam eden son beyin hücrelerimle brainstorming yapıyordum. Yoktu…Ben de o anda elime geçen ilk nemlendirici kremi aynı tahsil gördüğüm için tahsildar oldugumu düşündüğüm mantıkla şap şap şap koltuk altıma sürdüm…Sonuçta nemlendirici krem nemlendirir..tahsil gören Levent tahsildardır öyle değil mi?.

O andan itibaren bırak Melike’nin annesini, gencecik Melihe bile beni görse umrumda değildi. Evin içinde hüngür hüngür ağlıyor, kendimi kollarım açık bir yataga atıyor, bir koltuk altlarımı hangi açıda dipfirize sokabilirim diye düşünüyordum.

italyan hastanesine gitsem bu herif manyak diyeceklerdi…Son bir yıl içerisinde bir kaç kez migrenden kusarak,bir kere alkol komasında, bir kere yag bezem alınmış ve dikişi kafatasıma gazlı bezle beraber dikilmiş ve çıkarılamadıgı için, bir kerede pipim akıtıyo diyerek gitmiştim…İtalyan hastanesi kredilerim nezle, öksürük gibi sıradan vakalar dısında çoktan dolmuştu.

Dolaptaki yoğurttan mı sürsem diye düşünüyordum ama bir yandan da krem fikride mantıklı gelmişti ama bak ne oldu ya yoğurt daha çok yakarsa diye harekete geçemiyordum. O sırada koltuk altlarım koyu bir yeşil renge dönüşmüş, yarısı yanmış koltuk altı kıllarım ise bölgeye tam bir çim adam süsü vermişti bile.

Suse kremin kutusuna baktım…Sadece erkek develer için diye bir not var mı diye ama yoktu…

Bu durumda başa dönüyordu konu…Malzemeden çalınmış koltuk altlarım vücüdümda problemli diğer bölgeler arasına ekleniyor ben de size bu yazıyı kollarım 60 derece açık hiç bir noktayı birbirine değidirmeden hareket etmeye calısarak yazıyordum.

Ama bardağı dolu tarafından görmekte hafta var…Kremi koltuk altlarımda denedim….Ya ilk sürdüğüm bölge….

Neyse bi yazıda da onu rahat bırakayım değil mi?

Sesu ile koltuk altı problemine son…Deneyin farklı siz de görecekseniz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WordPress.com ile Oluşturulan Web Sitesi.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: