Pimp my Ride – Satılık BIS var

Fiat Bis 650E

Başlamadan önce şunu belirtelim ki bu tatlı mı tatlı, tüm parçaları orjinal, çalışır durumda ama azıcık bakıma girmesi gereken, su soğutmalı, 2 dakkada bir yolda kalmayan arabamı trafikten düşürdüm…VE SU ANDA KENDİSİ NEREDEYSE BİR IPHONE 6 FİYATINA SATILIK.

TV 8’de bir otomobil programı vardı hani..hala var mı? ; ‘Modifiye TV’. Uğur Ersöz’ün ve Gülçin Elvan Bozdağ’ın sunduğu programda, eski ve yıpranmış bir araç 13 hafta boyunca adım adım modifiye ediliyordu.

“Ürün Tanıtımı” köşesinde ise araç modifikasyonunda kullanılan en son teknoloji ürünleri ve standart araçlara kazandırdıkları ekstra özellikler yine konunun uzmanları tarafından her hafta izleyiciye aktarılıyordu

Celil Oker’in tabiriyle “Arabamı Pezevenk Arabasına Dönüştür” programı artık Türkiye’de de başlamıştı. Benim anlamadığım ise neden bir arabayı modifiye etmek 13 hafta alıyordu. Düşünsenize arabamı şimdi versem Nisan da alıcam falan. Acaba telefonu tamire yoladığımızda geçici telefon verdikleri gibi arabamı 3 ay modifiye tv ye aldıklarında geçici bir araba verirler mi????

Neyse gel gelelim arabama… demin de dediğim gibi kendisi mavi, yandan beyaz çizgili bir Fiat Bis şekil A…

Şimdi arabamızı nasıl daha şekil yapabiliriz düşünelim ve bir mektup oluşturalım…


Evet gitmesine gidiyor tabiri caizse ayağımı yerden kesiyor ama kızların yeteri kadar ilgisini çekmiyor

Zamanla çürümeye başlayan arabamı yakında inekler anadol sanıp yiğecek diye oldukça korkuyorum. Ayrıca sağ taraftan yaklaşan kızlar kapıdaki bu manzarayla karşılaşınca benden ve arabamdan hızlıca uzaklaşıyolar.

Geniş arka koltuklar yeteri kadar geniş olmadığı için arabamı sahile çekip kız arkadaslarımla yeteri kadar oynaşamıyorum, belki de arka koltugu söküp yerine ışıklı bir düşek konulabilir.

Geniş ön bagaj bir harabe,rezalet. Spor yapmayı oldukça seviyorum buraya belki ufak bir aletli gym salonu yerleştirilebilir böylece kızların yoğun olduğu yerlere arabamı çekip gym yaparak kaslarımla kızları daha fazla etkileyebilirim.

Geniş yan konsola bir kaç monitör koyulsaydı ve Ps2 olsaydı trafikte kaldığım zamanlarda play station oyunları oynar ve hiç sıkılmazdım. Aynı zamanda cd,dvd,divx,ps2 player ve Wireless internetim olsaydı herşey farklı olurdu.

21 inc jantlarla arabam daha kıyak gözükürdü ve Cadde de tam gaz 80 le giderken herkes arabama bakar ve içinde olmak isterdi

Kafamdaki kele neon lambalarla ışıklandırma yapılsaydı kızların daha fazla dikkatiin çekerdim ve öz güvenim yerine gelirdi hemde boşluklar doldurulmuş olurdu… 🙂

Böylece arabam bu görünüşünden kurtulur ve çok kıyak bir araba olurdu. Bende çok cool olurdum ve arkadaslarım arasında polularitem artardı. Kızlarda arabama hasta olur ve benle daha çok ilgilenirlerdi… :)))

So com on and pimp my ride….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WordPress.com ile Oluşturulan Web Sitesi.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: